Skip to content

Komisja Rewizyjna

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ w latach 1981 – 2017

Fot-0-Mieczysław Głębocki

Mieczysław Głębocki

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej w latach 1981- 1993.

Właściciel zakładu cukierniczego z Jarocina.

Fot-0-JanKielinski-p

Jan Kieliński

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej w latach 1993 – 2001.

Właściciel zakładu

ślusarskiego z Łuszczanowa.

Fot-0-Tadeusz Steinmetz-2

Tadeusz Steinmetz

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej w latach 2001-2009. Jej członek w okresie 1997-2001. Właściciel zakładu stolarskiego z Jarocina

Fot-0-Zdzisław Nowak

Zdzisław Nowak

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej w latach 2009– 2013.

Jej członek 2013 – 2017. Właściciel zakładu mechaniki pojazdowej z Jarocina.

Fot-0-Eugeniusz Wojtczak

Eugeniusz Wojtczak

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej w latach 2013 i nadal, zastępca przewodniczącego 2009 – 2013.

Właściciel zakładu mechaniki pojazdowej z Goliny

KOMISJA REWIZYJNA – CZŁONKOWIE w latach 1962 – 2017

Okres kadencji od 02.06.2017r. do …

Eugeniusz Wojtczak – przewodniczący komisji

Krystian Kowalski – z-ca przew. komisji

Dariusz Waśkowiak – sekretarz

Marian Ostojski – członek

Ryszard Szymczak – członek

Komisja Rewizyjna 2017-2021

Okres kadencji od 21.06.2013 do 02.06.2017r.

Eugeniusz Wojtczak – przewodniczący komisji

Zdzisław Nowak – z-ca przew. komisji

Krystian Kowalski – członek

Marian Ostojski – członek

Dariusz Waśkowiak – członek

Okres kadencji od 19.06.2009r. do 21.06.2013

Zdzisław Nowak – przewodniczący komisji

Eugeniusz Wojtczak – z-ca przew. komisji

Marian Ostojski – członek

Jan Wałkowski – członek

Dariusz Waśkowiak – członek

Okres kadencji od 17.06.2005 do 19.06.2009r.

Tadeusz Steinmetz – przewodniczący komisji

Zdzisław Nowak – członek

Marek Walczak – członek

Tadeusz Piotrowski – członek

Tomasz Mazurkiewicz – członek

Okres kadencji od 25.05.2001r. do 17.06.2005r.

Tadeusz Steinmetz – przewodniczący komisji

Jan Piechocki – członek

Ireneusz Biadaszkiewicz – członek

Tadeusz Piotrowski – członek

Andrzej Obecny – członek

Okres kadencji od 25.06.1997 do 25.05.2001r.

Jan Kieliński – przewodniczący komisji

Tadeusz Steinmetz – członek

Józef Robak – członek

Józef Matuszak – członek

Roman Klauza – członek

Okres kadencji od 28.06.1993r do 25.06.1997r.

Kan Kieliński – przewodniczący komisji

Ryszard Wosiński – członek

Józef Robak – członek

Antoni Suchorski – członek

Roman Klauza – członek

Okres kadencji od 27.06.1989r.do 28.06.1993r.

Mieczysław Głębocki – przewodniczący komisji

Jan Kieliński – członek

Stanisław Bartniczak – członek

Maria Radlak – członek

Roman Klauza – członek

Okres kadencji od 27.05.1985r. 27.06.1989r.

Mieczysław Głębocki – przewodniczący komisji

Brunon Dajewski – z-ca przewodniczącego

Kazimierz Haberski – sekretarz

Kazimiera Roguszka – członek

Blandyna Taszarek-Kubiak – członek

Okres kadencji od 29.06.1981r. do 27.05.1985r.

Mieczysław Głębocki – przewodniczący komisji

Kazimierz Haberski – z-ca przewodniczącego

Zygmunt Nowak – sekretarz

Zenon Grzelak – członek

Kazimierz Leśniewski – członek

Okres kadencji od 05.06.1977r. do 29.06.1981r.

Czesław Szymankiewicz – przewodniczący komisji

Brunon Dajewski – z-ca przewodniczącego

Kazimierz Haberski – członek

Okres kadencji od 24.06.1973do 05.06.1977r.

Czesław Szymankiewicz – przewodniczący komisji

Henryk Dering – z-ca przewodniczącego

Brunon Dajewski – członek

Okres kadencji od 03.05.1971 do 24.06.1973r.

Czesław Szymankiewicz – przewodniczący komisji

Florian Rybka – członek

Henryk Bartniczak – członek

 

Okres kadencji od 20.10.1968r. do 03.05.1971r.

Florian Styszyński -przewodniczący komisji (do śmieci 09 lutego 1970r)

Czesław Szymankiewicz – członek

Florian Rybka – członek, (a następnie przewodniczący po śmierci Floriana Styszyńskiego)

Okres kadencji od 02.05.1965r. do 20.10.1968r.

Florian Styszyński – przewodniczący komisji

Tadeusz Kaliszak – członek do 1967r.

Stanisław Steinmetz – członek

Okres kadencji od 27.05.1962r. do 02.05.1965r.

Florian Styszyński – przewodniczący komisji

Tadeusz Kaliszak – członek

Stanisław Dąbrowski – członek