Skip to content

Sąd Cechowy

PRZEWODNICZĄCY SĄDU CECHOWEGO w latach 1981 – 2017

Fot-0-Franciszek Konarczak

Franciszek Konarczak

Przewodniczący Sądu Cechowego

w latach 1981 – 1985

Właściciel zakładu ślusarskiego z Jarocina

Fot-0-Jan Ewiak

Jan Ewiak

Przewodniczący Sądu Cechowego

w latach 1985 – 1993

Właściciel zakładu krawieckiego z Jarocina

Fot-0-Kazimierz Pawlicki

Kazimierz Pawlicki

Przewodniczący Sądu Cechowego

w latach 1993 – 1997.

Właściciel zakładu Instalatorstwa Elektrycznego z Wilkowyji.

Fot-0-Marian Michalak

Marian Michalak

Przewodniczący Sądu Cechowego

w latach 1997 – 2005

Właściciel firmy Gastronomicznej z Jarocina.

Fot-0-Stanisław Bartniczak

Stanisław Bartniczak

Przewodniczący Sądu

Cechowego w latach 2005-2009.

Właściciel zakładu instalatorstwa elektrycznego z Ciświcy.

Fot-0-Sebastian Kaczmarek

Sebastian Kaczmarek

Przewodniczący Sądu Cechowego w latach 2009 – 2013.

Właściciel Zakładu

Blacharsko – Dekarskiego

z Jarocina.

Fot-0-Jacek Sopniewski

Jacek Sopniewski

Przewodniczący Sądu Cechowego

w latach 2013 do nadal.

Właściciel zakładu

Elektromechaniki Pojazdowej

z Jarocina

SĄD CECHOWY – CZŁONKOWIE w latach 1962 – 2017

Okres kadencji od 02.06.2017r. do …

Jacek Sopniewski – przewodniczący sądu

Tomasz Mizerny – z-ca przewodniczącego

Jan Baraniak – członek

Leszek Grodzki – członek

Janusz Marecki – członek

Sąd Cechowy 2017-2021

Okres kadencji od 21.06.2013r. do 02.06.2017r.

Sebastian Kaczmarek – przewodniczący sądu (do 31.12.2013r. – rezygnacja

Jacek Sopniewski – przewodniczący sądu (od 07.03.2014r.)

Jan Baraniak – członek

Jakub Bartniczak – członek

Grzegorz Różewski – (do 30.06.2014r.- likwidacja działalności)

Marian Tyl – członek

Okres kadencji od 19.06.2009r. do 21.06.2013r.

Sebastian Kaczmarek – przewodniczący sądu

Jan Baraniak – członek

Leszek Matela – członek

Marian Tyl – członek

Jan Wolniewicz – członek

 

Okres kadencji od 17.06.2005r. do 19.06.2009r.

Stanisław Bartniczak – przewodniczący sądu

Tadeusz Bąk – członek

Marian Tyl – członek

Okres kadencji od 25.05.2001r. do 17.06.2005r.

Edward Michalak – przewodniczący sądu

Tadeusz Bąk – członek

Witold Gęściak – członek

Okres kadencji od 25.06.1997r. do 25.05.2001r.

Edward Michalak – przewodniczący sądu

Jan Ewiak – członek

Tadeusz Bąk – członek

 

Okres kadencji od 28.06.1993r. do 25.06.1997r.

Kazimierz Pawlicki – przewodniczący sądu

Tadeusz Steinmetz – członek

Marceli Kaczmarek – członek

Wojciech Józefiak – członek

Zdzisław Strugała – członek

Okres kadencji od 27.06.1989r. do 28.06.1993r.

Jan Ewiak – przewodniczący sądu

Jan Jóźwiak – z-ca przewodniczącego

Marek Nowak – z-ca przewodniczącego

Dorota Stasik – członek

Mirosław Miller – członek

Okres kadencji od 27.05.1985r. 27.06.1989r.

Jan Ewiak – przewodniczący sądu

Mieczysław Gęściak – z-ca przewodniczącego

Jerzy Nowak – z-ca przewodniczącego

Bogusław Stasik – członek

Stanisław Serafin – członek

Okres kadencji od 29.06.1981r. do 27.05.1985r.

Franciszek Konarczak – przewodniczący sądu

Jan Jóźwiak – z-ca przewodniczącego

Jan Domin – z-ca przewodniczącego

Henryk Bachorz – członek

Kazimierz Drzewiecki – członek

Jan Ewiak – członek

Okres kadencji od 05.06.1977r. do 29.06.1981r.

Mieczysław Gęściak – przewodniczący sądu

Zygfryd Woelke – z-ca przewodniczącego

Mieczysław Głębocki – z-ca przewodniczącego

Jan Walczak – członek

Jan Rurka – członek

Stanisław Bartniczak – członek

Mirosław Stopikowski – członek

Okres kadencji od 24.06.1973r. do 05.06.1977r.

Marian Gilewski – przewodniczący sądu

Mieczysław Gęściak – z-ca przewodniczącego

Jan Walczak – z-ca przewodniczącego

Stanisław Bartniczak – członek

Mieczysław Rzeźnik – członek

Mieczysław Głębocki – członek

Marian Ostojski – członek

Okres kadencji od 03.05.1971 do 24.06.1973r

Roman Kaźmierczak – przewodniczący sądu

Brunon Dajewski – z-ca przewodniczącego

Jan Walczak – członek

Aleksy Sędzicki – członek

Mieczysław Gęściak – członek

Czesław Jezierski – członek

Okres kadencji od 20.10.1968r. do 03.05.1971r.

Marian Gilewski – przewodniczący sądu

Roman Kaźmierczk – z-ca przewodniczącego

Marcin Czaczyk – członek

Józef Jezierki – członek

Aleksander Wałkowski – członek

Tadeusz Kot – członek

Okres kadencji od 02.05.1965r. do 2.10.1968r.

Roman Kaźmierczak – przewodniczący sądu

Marcin Czaczyk – z-ca przewodniczącego

Marian Gilewski – członek

Jan Ewiak – członek

Brunon Dajewski – członek

Okres kadencji od 27.05.1962do 02.05.1965r.

Franciszek Stasik – przewodniczący sądu

Zofia Baran – z-ca przewodniczącego

Aleksy Sędzicki – członek

Jan Ewiak – członek

Bronisław Bilski – członek